facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home PRZYJAZNE PRAWO POPON w sprawie ustawy
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Poseł Jan Bury na spotkaniu z POPON: Będziemy poszukiwać rozwiązań, które nie zagrożą rynkowi pracy osób niepełnosprawnych

Dodano: 2013-10-31 14:33:30

  

W dniu dzisiejszym doszło tj. 31.10.2013 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Oddziału Podkarpackiego POPON z Przewodniczącym Klubu Parlamentarnego PSL Posłem Janem Burym. Spotkanie dotyczyło projektu ustawy okołobudżetowej w zakresie zmian w dofinansowaniach do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych i zagrożeń jakie niosą te zmiany dla rynku pracy osób niepełnosprawnych.

 

Pracodawcy przedstawili swoje negatywne stanowisko w sprawie zmian w systemie dofinansowań do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych zwracając się jednocześnie do Posła Jana Burego prośbą o wsparcie działań na rzecz zmiany projektu ustawy okołobudżetowej w zakresie dofinansowań do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych. Pan Poseł Jan Bury zadeklarował wsparcie dla działań mających na celu zmianę projektu ustawy okołobudżetowej w zakresie dofinansowań do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych w taki sposób aby nie stwarzało to zagrożeń dla rynku pracy osób niepełnosprawnych. Poinformował, że konkretne propozycje zmian w tym zakresie zostaną przedstawione na poniedziałkowym spotkaniu Ministra Pracy I Polityki Społecznej Władysława Kosiniaka-Kamysza z pracodawcami, w którym także weźmie udział.

© 1995-2019 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan