facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home PRZYJAZNE PRAWO POPON w sprawie GBER
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Rezolucja Sejmiku Województwa Małopolskiego w sprawie rozporządzenia Komisji Europejskiej dotyczącego wyłączeń blokowych

Dodano: 2013-07-03 12:51:44

  

W dniu 1 lipca 2013 roku Sejmik Województwa Małopolskiego przyjął rezolucję nr 34/13 w sprawie projektu rozporządzenia Komisji Europejskiej dotyczącego wyłączeń blokowych. Rezolucja Sejmiku Województwa Małopolskiego jest odpowiedzią na wnioski i postulaty zgłaszane w imieniu pracodawców osób niepełnosprawnych przez POPON do Zarządu i Sejmiku Województwa.

 

 

W rezolucji Sejmik zwrócił uwagę na zagrożenia jakie niesie ze sobą wprowadzenie rozporządzenia KE w obecnym kształcie dla rynku pracy osób niepełnosprawnych w Polsce. Podkreślił także znaczenie obecnie funkcjonującego systemu dofinansowań do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych, dzięki któremu w Małopolsce pracuje ponad 21 tysięcy osób niepełnosprawnych. Rezolucja zostanie przekazana do Prezesa Rady Ministrów RP, Dyrekcji Generalnej ds. Konkurencji UE, Ministra Pracy i Polityki Społecznej, Posłów do Parlamentu Europejskiego z Polski, Prezesa UOKiK, Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych.

 

Tekst rezolucji

© 1995-2019 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan