facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home PRESSROOM POPON w mediach PFRON: Giełda Pracy dla Osób Niepełnosprawnych
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

PFRON: Giełda Pracy dla Osób Niepełnosprawnych

Dodano: 2018-11-08 07:37:57

  

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (POPON) zaprasza pracodawców, instytucje i placówki, a przede wszystkim osoby niepełnosprawne na Giełdę Pracy.

 

Wydarzenie odbędzie się w dniu 22 listopada br. w Centrum informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA) w Katowicach

 

W trakcie giełdy będzie możliwość uzyskania informacji, porad na temat warunków zatrudniania osób niepełnosprawnych na stoiskach informacyjnych zorganizowanych przez instytucje wspierające zatrudnienie osób niepełnosprawnych m.in.: Biuro Karier, ZUS, Urząd Pracy, Oddział Śląski PFRON, CINiBA.

 

Pracownicy Oddziału Śląskiego będą informować o programach i zadaniach PFRON wspierających aktywizację osób niepełnosprawnych, zachęcać pracodawców do zatrudniania osób niepełnosprawnych, udzielać porad i wsparcia związanego z tematyką niepełnosprawności.

 

Pracodawcy zainteresowani udziałem w Giełdzie proszeni są o wypełnianie do dnia 15.11.2018 r. formularza zgłoszeniowego i wysłanie go na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Udział w giełdzie jest bezpłatny.

 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: http://www.popon.pl/

 

Źródło: pfron.org.pl

© 1995-2019 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan