facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home POŚREDNICTWO PRACY Oferty pracy
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Oferty pracy

Ogłoszenie

Nazwa stanowiska
Konsultant Infolinii Medycznej
Opis
PZU Zdrowie SA
Warszawa, Konstruktorska 13,
02-673 Warszawa
Gdańsk
Pałubickiego 2, 80-175 Gdańsk
Utworzono
2019-05-13 14:05:21
Kontakt w sprawie oferty pracy
Młodszy Specjalista ds. HR
Aleksandra Kwapisiewicz;
@ aluzarska@pzu.pl;
tel: 781 999 783;

Proponowana umowa :
umowa o pracę lub umowa cywilno prawna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Etat
Cały etat
Czy jest możliwy dowóz pracowników?
nie
Wymagania
* Mile widziane doświadczenie w pracy w: Call Center, obsłudze klienta, recepcji medycznej
* Pozwalająca na swobodne poruszanie się w środowisku Windows i pakiecie Microsoft Office.
* komunikatywna osoba z łatwością nawiązania kontaktu
* samodzielna
* ambitna
* sumienna, empatyczna
* z umiejętnościami pracy w zespole
Czas pracy
zgodnie zharmonogramem
Miejsce pracy
Centrum Zarządzania Usługami Medycznymi, ul. Jana Pałubickiego 2, bud. C2 80-175 Gdańsk
Zakres obowiązków
* Odbieranie połączeń od pacjentów, osób, które już mają wykupione ubezpieczenie medyczne i chcą z niego skorzystać
* Umawianie wizyt lekarskich, również specjalistycznych, badań laboratoryjnych i diagnostycznych.
* Codziennie czekają na Ciebie nowe wyzwania, nowi pacjenci potrzebujący Twojej pomocy. W trakcie pracy oferujemy szkolenia pozwalające stale doskonalić Twoje umiejętności i podnosić wiedzę z zakresu obsługi opieki medycznej.
Oferta ważna do:
2020-05-15 21:05:55
ODDZIAŁ POMORSKI
ul. Grunwaldzka 100
80-244 Gdańsk
biuro@gdansk.popon.pl
* Jeżeli nie jesteś zarejestrowany w naszej bazie osób poszukujących pracy wypełnij ankietę Pobierz ankietę, wypełnij ją i wyślij dołączając swoje CV na adres BYDGOSZCZ@fazon.pl