facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home POŚREDNICTWO PRACY Oferty pracy
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Oferty pracy

Ogłoszenie

Nazwa stanowiska
Pracownik utrzymania czystości na obiektach
Opis
Zakład Pracy Chronionej Security & Cleaning System

Umowana czas określony
na okres próbny
staż
Utworzono
2019-03-25 08:03:24
Kontakt w sprawie oferty pracy
bezpośrednio (os. niepełnosprawna) POPON
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Etat
Cały etat
Czy jest możliwy dowóz pracowników?
tak
Wymagania
Mile widziane jest doświadczenie w pracach utrzymania czystości
Czas pracy
Zależne od wymiaru etatu i zapotrzebowania
Miejsce pracy
teren Bydgoszczy
Zakres obowiązków
Praca wykonywana na terenie Bydgoszczy na różnych obiektach i dzielnicach miasta. Usługi porządkowe świadczymy na obiektach medycznych , bankach, biurach, urzędach
Oferta ważna do:
2019-04-30 08:03:24
ODDZIAŁ KUJAWSKO-POMORSKI
ul. Hetmańska 38
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ@fazon.pl
* Jeżeli nie jesteś zarejestrowany w naszej bazie osób poszukujących pracy wypełnij ankietę Pobierz ankietę, wypełnij ją i wyślij dołączając swoje CV na adres BYDGOSZCZ@fazon.pl