facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home POŚREDNICTWO PRACY Niezbędnik poszukującego pracy
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A
Niezbędnik poszukującego pracy
Drukuj

Praca nad sobą a poszukiwanie pracy

Nie ma chyba potrzeby przekonywać, że praca jest źródłem wartości: dla niektórych głównie  materialnych, innym oprócz pieniędzy daje poczucie satysfakcji i zadowolenia, dla jeszcze innych jest sposobem na uzyskanie uznania otoczenia. Są wreszcie i tacy szczęśliwcy, którym praca daje wszystko jednocześnie.

Drukuj

Jak napisać list motywacyjny?

List motywacyjny piszemy po to, by zachęcić potencjalnego pracodawcę do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Musisz więc udowodnić w nim, że jesteś najlepszym kandydatem na proponowane stanowisko.

Drukuj

Curriculum Vitae - klucz do wymarzonej pracy

Nie istnieje jeden oficjalny format CV. Przy jego tworzeniu powinno się stosować się do kilku zasad, które sprawią, że tekst życiorysu będzie przejrzysty i estetyczny, a poszczególne informacje w nim zawarte łatwe do odnalezienia. Oto kilka porad mówiących o tym, jak poprawnie napisać CV.

Drukuj

Jak i gdzie szukać pracy?

Zanim zaczniemy  szukać pracy, powinniśmy się dowiedzieć,  jakie instytucje mogą okazać się w tym pomocne. Na rynku pracy funkcjonują zarówno instytucje państwowe, jak i firmy komercyjne, które pośredniczą w zdobywaniu pracy.

© 1995-2019 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan