facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home POŚREDNICTWO PRACY Oferty pracy
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

Lider aktywizacji  Kreator zatrudnienia
2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Pośrednictwo Pracy dla Osób Niepełnosprawnych

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych świadczy usługi z zakresu pośrednictwa pracy. Są one kierowane do osób niepełnosprawnych z całej Polski.

Pozyskujemy oferty pracy dla osób niepełnosprawnych z różnymi kwalifikacjami i możliwościami wynikającymi z danego schorzenia.

Pracodawcom oferujemy bazę osób niepełnosprawnych poszukujących zatrudnienia. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w obszarze pozyskiwania i zatrudniania osób niepełnosprawnych, jesteśmy partnerem pracodawców we wszystkich fazach realizacji projektu - od analizy potrzeb rekrutacyjnych, po wsparcie we wdrożeniu nowozatrudnionej osoby.

Pracodawco zgłoś wolne miejsce pracy

Wyszukiwarka ogłoszeń

Ostatnio dodane ogłoszenia

Personel sprzątający

Praca w Poznaniu, w okolicach Ronda Śródki. Wynagrodzenie: - 2300 zł brutto (wzrost wynagrodzenia w późniejszym okresie).

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta internetowego

Firma Redan -94-250 Lodź, ul. Żniwna 10/14. Etat - 1 Wysokość wynagrodzenia- do uzgodnienia Oferujemy: • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w strukturach firmy • pracę od...

Osoba sprzątająca

Praca w charakterze pracownika sprzątającego we Wrocławiu przy ul. Mydlanej. Wynagrodzenie: - 1000 zł brutto.

Portier

Praca w Swarzędzu przy ul. Słowackiego, w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Wynagrodzenie: - 2000 zł brutto (za 8 h czasu pracy) + dodatek za pracę w godzinach nocnych.

Pracownik sprzątający

Praca w Swarzędzu przy ul. Słowackiego, w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Wynagrodzenie: - 2000 zł brutto + premia uznaniowa.

Portier

Praca w Poznaniu przy ul. Krańcowej, w przedsiębiorstwie produkcyjno-handlowo-usługowym. Wynagrodzenie: - 2000 zł brutto.

Sprzedawca w sklepie odzieżowym

- sprzedaż w sklepie z odzieżą dziecięcą; - profesjonalna obsługa klientów, dbanie o właściwą ekspozycję towarów, obsługa kasy fiskalnej, realizacja celów sprzedażowych. Data rozpoczęcia pracy: od zaraz Wynagrodzenie: 925 zł brutto. Forma zatrudnienia: umowa tymczasowa o...
© 1995-2017 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan