facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

Lider aktywizacji  Kreator zatrudnienia
2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A
ustawa o rehabilitacji
Drukuj

Ustawa o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych podpisana przez Prezydenta RP

W dniu wczorajszym Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 25 września 2015 r. o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych.

Drukuj

PFRON: Zmiany w ustawie o rehabilitacji

W dniu dzisiejszym Senat RP przyjął ustawę o zmianie ustawy o rehabilitacji społecznej i zawodowej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Drukuj

Wysokie kary za źle naliczone ulgi we wpłatach na PFRON. Komentarz POPON w ABC Wolters Kluver business

Wystawianie ulg we wpłatach na PFRON może przestać być opłacalne dla pracodawców. To z kolei może zmniejszyć atrakcyjność zatrudniania osób niepełnosprawnych, twierdzi Mateusz Brząkowski, ekspert Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Drukuj

Sprawozdanie Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej w sprawie ustawy z dnia 25 września 2015 r. o zmianie ustawy o rehabilitacji

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych przedstawia sprawozdanie Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej w sprawie ustawy z dnia 25 września 2015 r. o zmianie ustawy o rehabilitacji (…).

Drukuj

Posiedzenie senackiej Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej w sprawie ustawy z dnia 25 września 2015 r. o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz ustawy o zmianie ustawy - Prawo o sz

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych informuje, iż w dniu 29 września br. (wtorek) odbędzie się w Senacie posiedzenie Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej (godz. 20:30) w sprawie ustawy z dnia 25 września br. o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz ustawy o zmianie ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym (druk senacki nr 1081).

Drukuj

Ustawa o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz ustawy o zmianie ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym uchwalona w dniu 25 września 2015 r. przez Sejm

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych informuje, iż w dniu 25 września br. (piątek) podczas 101 posiedzenia Sejm RP uchwalił ustawę zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz ustawy o zmianie ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym.

Drukuj

Nowe poprawki podczas drugiego czytania poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji na posiedzeniu Komisji Polityki Społecznej i Rodziny

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych informuje, że w dniu 23 września (środa) odbyło się II czytanie projektu projekt ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (druk 3866). Na posiedzeniu Sejmu wniesione zostały poprawki, które w większości zostały zaakceptowane przez Komisję Polityki Społecznej i Rodziny podczas wieczornego posiedzenia.

Drukuj

POPRAWKI Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych do projektu ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji (druki nr 3845 i 3866)

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych przedstawia propozycje poprawek do projektu ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (druk nr 3845 i 3866), które zostały przesłane do Komisji Polityki Społecznej i Rodziny Sejmu RP oraz do Biura Pełnomocnika rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych (BON).

© 1995-2018 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan