facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A
ustawa o rehabilitacji
Drukuj

Stanowisko POPON do projektu ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych w odpowiedzi na zgłoszony na posiedzeniu podkomisji stałej do spraw osób niepełnosprawnych w dniu 6 lutego br. postulat przesłania uwag do projektu nowelizacji ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (druk 2215) złożyła stanowisko do projektu ustawy.

Drukuj

Premier.gov.pl: Projekt ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw, przedłożony przez ministra rodziny, pracy i polityki społecznej.

Drukuj

Komunikat POPON- nowa wersja projektu nowelizacji u ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw.

Rządowe Centrum Legislacji opublikowało kolejną wersję projektu Ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw. Jest to dokument jaki zostanie przedstawiony na Komisji Prawniczej, która rozpatrzy projekt ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw, w dniach 5 i 9 stycznia 2018 roku.

Drukuj

Projekt ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw ( z dnia 23 listopada 2017 r.) – w wersji na Stały Komitet Rady Ministrów

Projekt ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw ( z dnia 23 listopada 2017 r.) – w wersji na Stały Komitet Rady Ministrów

Drukuj

Spotkanie Prezsa POPON Jana Zajaca z Pełnomocnikiem Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych Panem Krzysztofem Michałkiewiczem

20 października Prezes POPON Jan Zając spotkał się z Pełnomocnikiem Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych Panem Krzysztofem Michałkiewiczem.

Drukuj

Ustawa o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych podpisana przez Prezydenta RP

W dniu wczorajszym Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 25 września 2015 r. o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych.

© 1995-2019 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan