facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

Lider aktywizacji  Kreator zatrudnienia
2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A
  • Serdecznie zapraszamy na Galę Finałową XII edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017
  • Lodołamacze
  • LODOŁAMACZE 2017
  • Lodołamacze 2017
  • lodołamacze 2017
Drukuj

Serdecznie zapraszamy na Galę Finałową XII edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017

Serdecznie zapraszamy na Galę Finałową XII edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017 Pod honorowym patronatemMałżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy

Drukuj

Efekt zachęty w fundacjach i stowarzyszeniach, Artykuł POPON w Gazecie Podatkowej

Pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne mogą wnioskować do PFRON o wypłatę dofinansowania do ich wynagrodzeń. Pracodawcy, którzy po raz pierwszy wnioskują o dofinansowanie do wynagrodzeń lub też mają dopiero zamiar zatrudnić osoby niepełnosprawne, mają znaczne problemy z interpretacją przepisów dotyczących jednego z warunków uzyskania pomocy, a mianowicie ustalania tzw. efektu zachęty.

Drukuj

Wieczór RDC: Konkurs Lodołamacze

 Gościem „Wieczoru RDC” była Monika Tykarska – prezes Fundacji Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych oraz organizatorka Konkursu Lodołamacze.

Drukuj

Radio PIK: Dla kogo tytuł "Lodołamacza"?

Kto w tym roku zdobędzie tytuł Lodołamacza? O prestiżową nagrodę w Konkursie dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie walczą także firmy, organizacje i instytucje z Kujaw i Pomorza. W tegorocznej edycji konkursu ponad 20 zgłoszeń pochodzi z naszego regionu.

Drukuj

Rzeszów: przyjdź na konferencję, poznaj rynek pracy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie wspólnie z Uniwersytetem Rzeszowskim, Ogólnopolską Organizacją Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizują Ogólnopolską Konferencję „(Nie)pełnosprawny w pracy i biznesie".

Drukuj

Dodatkowe wsparcie z PFRON dla poszkodowanych przez nawałnice osób z niepełnosprawnością

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) pomoże osobom z niepełnosprawnością, które zostały poszkodowane podczas sierpniowej nawałnicy. „W szczególnie trudnej sytuacji są osoby niepełnosprawne, starsze, chore lub niesamodzielne. Chcemy, by dostały one dodatkowe wsparcie ze środków PFRON" – zadeklarowała 18 sierpnia 2017 r. Dorota Habich, p.o. prezes Zarządu Funduszu.

Drukuj

PFRON: Raport końcowy z "Badania potrzeb osób niepełnosprawnych"

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informuje, że zostało zakończone „Badanie potrzeb osób niepełnosprawnych".

Drukuj

Prezes ZUS: zmienia się filozofia orzekania

„Staramy się odejść od diagnozowania ograniczeń i deficytów. Jak założyliśmy w pracach Zespołu, celem wyjściowym orzekania będzie wskazanie potencjału, możliwości, zdolności i umiejętności" – tłumaczy nam w wywiadzie prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS, która przewodniczy międzyresortowemu zespołowi mającemu zreformować system orzekania.

Drukuj

Prawidłowe sporządzanie wniosków o dofinansowanie do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych w 2017 r.

Zapraszamy na szkolenie Prawidłowe sporządzanie wniosków o dofinansowanie do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych w 2017 r.

Drukuj

Kontrola pracodawcy osób niepełnosprawnych. Kontrola w zpchr lub byłym zpchr w zakresie: SOD, ZFRON, DEK, INF i innych form wsparcia zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Uczestniczenie w postępowaniu administracyjnym i formułowanie odwołań od de

Zapraszamy na szkolenie Kontrola pracodawcy osób niepełnosprawnych. Kontrola w zpchr lub byłym zpchr w zakresie: SOD, ZFRON, DEK, INF i innych form wsparcia zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Uczestniczenie w postępowaniu administracyjnym i formułowanie odwołań od decyzji organów.

Drukuj

Ile wyniesie bezrobocie na koniec 2017 r.? Oto opinia minister pracy

Stopa bezrobocia na koniec 2017 roku może wynieść 6,8 proc. – oceniła minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

© 1995-2017 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan