facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A
  • Zakładowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  w zpchr i w byłych zpchr
Drukuj

Kobiety, niepełnosprawni i starsi. "Polska ma rezerwy do wykorzystania na rynku pracy"

Polska ma na rynku pracy rezerwy do wykorzystania, szczególnie wśród kobiet, osób niepełnosprawnych i starszych - powiedział Rafał Janas z Dyrekcji Generalnej Komisji Europejskiej ds. Zatrudnienia. Zaznaczył jednak, że obniżenie wieku emerytalnego i program 500+ mają negatywny wpływ na wzrost aktywności zawodowej w niektórych grupach.

Drukuj

Wpłata do ZUS i wniosek o refundację z PFRON jednego dnia

Rolnicy oraz osoby z dysfunkcjami zdrowotnymi, które prowadzą własną firmę, będą mogli w tym samym terminie opłacić składki na ubezpieczenia społeczne oraz zwrócić się do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) o ich refundację.

Drukuj

Tarnobrzeg.pl: Projekt dla osób Niepełnosprawnych - Fundacja FAZON

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której fundatorem i założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób NIepełnosprawnych POPON, realizuje obecnie projekt "Technologia - Efektywność - Kompetencje - Aktywizacja czyli TEKA ABSOLWENTA - Kompleksowy program wsparcia osób niepełnosprawnych z wyższym wykształceniem w zdobyciu zatrudnienia" współfinansowany ze środków PFRON w ramach pilotażowego programu "ABSOLWENT".

Drukuj

Echo Dnia - Podkarpacie: Wsparcie zawodowe dla niepełnosprawnych studentów

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której fundatorem i założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych POPON, realizuje obecnie projekt „Technologia - Efektywność -Kompetencje - Aktywizacja czyli TEKAABSOLWENTA - Kompleksowy program wsparcia osób niepełnosprawnych z wyższym wykształceniem w zdobyci u zatrudnienia" współfinansowany ze środków PFRON w ramach pilotażowego programu „ABSOLWENT".

Drukuj

Zmiany w kodeksie pracy: Koniec zwolnień w kilka minut. W małych firmach ekstra pieniądze za szybsze rozstanie z pracownikiem

Lada dzień komisja kodyfikacyjna prawa pracy przedstawi długo wyczekiwany projekt nowego kodeksu pracy. Już wiemy, że prawdziwa rewolucja nastąpi w przepisach dotyczących wypowiadania umów o pracę. Prawdopodobnie czeka nas koniec zwolnień w kilka minut. A dla małych firm – możliwość wykupu od niewygodnych relacji z pracownikami.

Drukuj

Kobiety zdobywają biznes – Serdeczne życzenia dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet składa POPON

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych składa serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom.

Drukuj

Odbyły się kolejne Regionalne Sprawozdawczo -Wyborcze Zgromadzenia Członków POPON

Odbyły się kolejne Regionalne Sprawozdawczo -Wyborcze Zgromadzenia Członków POPON.

Drukuj

MRPiPS: Ubywa bezrobotnych

5,9 tys. – o tyle zmniejszyła się liczba bezrobotnych w końcu lutego. To o 0,5% mniej niż miesiąc wcześniej. W porównaniu z lutym ubiegłego roku liczba bezrobotnych spadła o 255,5 tys. osób (18,5%).

Drukuj

PIP: O zakazie handlu z dziennikarzami

W Warszawie 6 marca 2018 r. Wiesław Łyszczek, główny inspektor pracy i Alfred Bujara, przewodniczący Sekcji Krajowej Pracowników Handlu NSZZ ,,Solidarność” wzięli udział w spotkaniu z mediami nt. stosowania przepisów ustawy ograniczającej handel w niedziele i święta.

Drukuj

Samozatrudnienie najkorzystniejsze składkowo. Otrzymujesz więcej, niż płacisz

Prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą uzyskują benefity znacznie większe od wpłacanych składek – wynika z analizy Instytutu Badań Strukturalnych.

Drukuj

Pierwsze Zgromadzenia Członków POPON za nami

Za nami pierwsze Regionalne Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborcze Członków POPON.

© 1995-2018 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan