facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home Giełda pracy
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Oferty pracy

Ogłoszenie

Nazwa stanowiska
Specjalista ds. bazy danych
Opis
CTDP Sp.z.o.o.
Toruń, Szosa Bydgoska 60a
umowa na okres próbny
Utworzono
2019-04-15 13:04:17
Kontakt w sprawie oferty pracy
693 998 351 daniel@ctdp.pl
bezpośrednio (os. niepełnosprawna)
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Etat
Cały etat
Czy jest możliwy dowóz pracowników?
nie
Wymagania
Umiejętność projektowania aplikacji/procesów wykorzystywanych do integracji systemów bazodanowych z kontrahentami
Znajomość systemów bazodanowych (PostGreSQL) w stopniu pozwalającym na dowolną poprawną modyfikację danych
Umiejętność tworzenia i analizy raportów o istniejące dane
Znajomość projektowania procesów ETL
Znajomość narzędzi do projektowania raportów (Jaspers Reports)
Umiejętność wykorzystywania mechanizmów przechowywania/indeksowania danych (Elasticsearch)
Umiejętność analizy wymagań zgodnie z potrzebami kontrahentów oraz wymaganiami RODO
Język angielski- komunikatywnie
Dobra obsługa komputera
Czas pracy
8-16
Miejsce pracy
Bydgoszcz lub Toruń
Zakres obowiązków
Modyfikacja zbiorów danych przedsiębiorstwa
Automatyzacja powtarzalnych procesów ( import danych, raportowanie )
Planowanie rozwiązań pod kątem przechowywania danych – ścisła współpraca z administratorem OS oraz programistami
Oferta ważna do:
2019-05-31 13:04:17
ODDZIAŁ KUJAWSKO-POMORSKI
ul. Hetmańska 38
Bydgoszcz
BYDGOSZCZ@fazon.pl
* Jeżeli nie jesteś zarejestrowany w naszej bazie osób poszukujących pracy wypełnij ankietę Pobierz ankietę, wypełnij ją i wyślij dołączając swoje CV na adres BYDGOSZCZ@fazon.pl