facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A
  • Jan Zając otrzymał akt powołania na Członka Rady Dostępności
  • Zapraszamy na szkolenie Zakładowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w zpchr i byłych zpchr
  • Zapraszamy na szkolenie Problemy z PFRON - jak skutecznie dochodzić swoich praw i prowadzić postępowanie administracyjne? Teoria i praktyka
  • Nowe obowiązki pracodawców osób niepełnosprawnych w zakresie prowadzenia dokumentacji pracowniczej.  Omówienie nowelizacji Kodeksu pracy i ustawy o rehabilitacji (…) w związku z przyjętą ustawą o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania RODO oraz pozostałych przepisów dotyczących prowadzenia dokumentacji pracowniczej
  • Lodołamacze w mediach
  • Wyrok Trybunału Konstytucyjnego- 02P- Publikacje POPON
  • Spotkanie Zarządu POPON z Prezesem NIK Krzysztofem Kwiatkowskim
Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
Drukuj

Jest szansa na podwyżkę SOD-u

Od kilku miesięcy Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych prowadzi bardzo intensywne rozmowy i zabiegi na rzecz zmiany przepisów zamrażających na poziomie najniższego wynagrodzenia z grudnia 2009 roku podstawy obliczania wysokości dofinansowań do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych.

Drukuj

Polska Agencja Prasowa podała, iż Premier Donald Tusk zaproponuje ministra pracy na przewodniczącego Komisji Trójstronnej

Premier Donald Tusk poinformował: Zarekomenduję ministra pracy Władysława Kosiniaka-Kamysza na stanowisko przewodniczącego Komisji Trójstronnej. Solidarność jest rozczarowana, OPZZ i FZZ czekają z decyzjami do czasu powołania Kosiniaka-Kamysza na szefa komisji.

Drukuj

Ograniczenie dotacji na założenie firmy zahamuje przedsiębiorczość

Zdaniem Pracodawców RP redukcja funduszy na aktywne formy walki z bezrobociem będzie miała konsekwencje również dla tych osób, które chciałyby założyć własną firmę.

Drukuj

W nowym rządzie posady zachowa sekretarz stanu w Ministerstwie Pracy Jarosław Duda

Posadę zachowa prawdopodobnie wrocławski senator Jarosław Duda, który przez ostatnie cztery lata był sekretarzem stanu w Ministerstwie Pracy i Spraw Społecznych, a jednocześnie pełnomocnikiem rządu do spraw osób niepełnosprawnych. Duda nie potwierdza na razie tej informacji.

Drukuj

Pracodawcy RP liczą na dobre współdziałanie z nowym przewodniczącym Komisji Trójstronnej

Zdaniem Prezydenta Pracodawców RP, Andrzeja Malinowskiego, rekomendowanemu przez Premiera Donalda Tuska na stanowisko przewodniczącego Komisji Trójstronnej do Spraw Społeczno-Gospodarczych, ministrowi pracy Władysławowi Kosiniak-Kamyszowi należy dać kredyt zaufania.

Drukuj

ZUS interaktywnie przeciw wypadkom

Jakie mogą być skutki wypadków w Twojej firmie i jak się przed nimi uchronić? Dowiesz się tego z przygotowanej na zlecenie ZUS płyty ze specjalnymi symulacjami komputerowymi dołączonej do styczniowego wydania czasopisma ATEST.

Drukuj

KPRM: Stan realizacji exposé

Stan realizacji najważniejszych zadań z exposé premiera Donalda Tuska wygłoszonego w Sejmie 18 listopada 2011 r.

Drukuj

Niepełnosprawni muszą pracować dłużej - komentarz Jana Zająca Prezesa POPON dla Wirtualnej Polski

Od 1 stycznia br. wydłużył się czas pracy osób niepełnosprawnych do 8 godzin na dobę i 40 godzin tygodniowo. Skrócenie czasu pracy do 7 godzin w ciągu dnia jest możliwe po potwierdzeniu przez lekarza takiej konieczności. Osoby niepełnosprawne są oburzone tą zmianą.

© 1995-2019 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan