facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Komunikat POPON- nowa wersja projektu nowelizacji u ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw.

Dodano: 2017-12-29 09:06:51

  

Rządowe Centrum Legislacji opublikowało kolejną wersję projektu Ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw. Jest to dokument jaki zostanie przedstawiony na Komisji Prawniczej, która rozpatrzy projekt ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw, w dniach 5 i 9 stycznia 2018 roku.

 

 

Komisja Prawnicza jest ostatnim etapem przygotowywania projektu ustawy przed przyjęciem go przez Radę Ministrów, jako projekt rządowy.

 

Obecne brzmienie projektu dodaje poprawkę zgłoszoną przez RODO w art. 6d ust. 4 pkt dotyczące zakresu danych przetwarzanych w ramach Elektronicznego Krajowego Systemu Monitoringu Orzekania o Niepełnosprawności oraz inne poprawki stylistyczne doprecyzowujące projektowane zapisy.

 

Założono nowy termin wprowadzenia projektu w życie na 1 lutego 2018.

 

Załączniki :

https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12303600/katalog/12461589#12461589

 

© 1995-2019 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan