facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Relacja z Gali wręczenia nagród Lodołamacze w programie Pozytywka na antenie Super Polsat

Dodano: 2018-12-10 10:16:41

  

Kto z Państwa nie miał okazji obejrzeć najnowszego odcinka programu Pozytywka Super Polsat ?

 

"Pozytywka Supermagazyn” to nowy program na antenie telewizji Super Polsat. Jest to pozytywny magazyn poświęcony zagadnieniu niepełnosprawności. Poruszamy w nim tematy z różnych dziedzin życia, m.in. takich jak: kultura, technologia, architektura, sport, nauka, rozrywka, zdrowie, prawo czy lifestyle. Trzon programu stanowią rozmowy i spotkania prowadzącej z inspirującymi osobami niepełnosprawnymi oraz jej relacje z miejsc i wydarzeń związanych bezpośrednio z osobami niepełnosprawnymi lub szeroko pojętą tematyką niepełnosprawności.

Poza tym, pojawiają się też felietony, w których pokazujemy nowe inicjatywy, technologie i szanse dla niepełnosprawnych. W programie poruszane są sprawy życia codziennego. Prowadząca w każdym odcinku uczestniczy w wydarzeniach związanych z osobami niepełnosprawnymi albo osobiście sprawdza jakiś temat, m.in. odwiedza restaurację prowadzoną przez niepełnosprawnych, sprawdza przystosowanie przestrzeni publicznej do potrzeb osób poruszających się na wózkach, na chwilę wciela się w osobę niewidomą, aby spróbować poradzić sobie w codziennych czynnościach bez zmysłu wzroku czy pojawia się na zajęciach z hipoterapii, aby zobaczyć jak wygląda rehabilitacja z końmi. Magazyn prowadzi Alżbeta Lenska.

 

Zobacz:

https://www.ipla.tv/wideo/wiedza/Pozytywka-SuperMagazyn/5014938?fbclid=IwAR2bharj1Dn_JKJleYg-ADXe5Z9-qc9M56tvRpdzQ5BGXOHqbEiw4B_ITkc

© 1995-2019 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan