facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Giełda Pracy: oferty pracy skierowane tylko dla osób z niepełnosprawnością

Dodano: 2018-11-29 11:43:39

  

Giełda Pracy dla osób niepełnosprawnych to wydarzenie, na którym firmy prezentują oferty pracy skierowane do tej grupy. Giełda Pracy odbędzie się we wtorek 4 grudnia w godz. 10-14 w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie. Organizatorem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

 

Praca dla osób z niepełnosprawnością stanowi nie tylko źródło zaspokojenia potrzeb materialnych oraz własnych aspiracji zawodowych. Możliwość współpracy z osobami zdrowymi, codzienny kontakt z otoczeniem sprawia, że staje się ona wspaniałą i skuteczną formą rehabilitacji zawodowej.

 

Praca jest drogą do pełnej integracji, dlatego z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych postanowiła zorganizować Giełdę Pracy dla Osób Niepełnosprawnych, która odbędzie się 4 grudnia w godz. 10-14 w Mazowieckim Urzędzie Pracy w Warszawie.

 

Należy zabrać ze sobą kilka egzemplarzy CV. POPON zarejestruje Cię w bazie osób poszukujących pracy!

 

Podczas Giełdy przewidziane są również stoiska doradcze: PFRON, ZUS, Biura Karier, Urząd Pracy.

 

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych podejmuje działania, które mają na celu zwiększenie aktywności zawodowej osób z niepełnosprawnością. Uruchomili Projekt Absolwent, który pomaga tym osobom z niepełnosprawnością uzyskać zatrudnienie.

 

Czytaj cały artykuł

Autor: inf. pras

Źródło: niepelnosprawni.pl

© 1995-2019 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan