facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Chcesz zostać Lodołamaczem 2018? Tylko kilka dni zostało, aby wysłać zgłoszenie do konkursu

Dodano: 2018-08-09 06:14:35

  

Zatrudniasz osoby niepełnosprawne, przełamujesz stereotypy, prowadzisz działania edukacyjne aktywności prozdrowotnych dotyczących osób niepełnosprawnych? Jesteś dziennikarzem otwartym na potrzeby osób niepełnosprawnych?

 

 

Pochwal się działaniami które prowadziłeś na rzecz tej grupy społecznej i znajdź się w grupie wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu Lodołamacze 2018.

 

- Pierwsze próby przebijania się przez lody obojętności rozpoczęły się w 2006 roku, gdy Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych powołała konkurs Lodołamacze – mówi Patrycja Kamola, kompozytorka, wokalistka jazzowa i Ambasador Konkursu Lodołamacze.

 

Konkurs odbywa się pod Patronatem Honorowym Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy, co nadaje mu rangę ogólnopolską i bardzo prestiżową.

 

- Cieszę się, że to mi tym roku, w związku z obchodami rocznicowymi 5 lat istnienia mojego zespołu jazzowego - Patrycja Kamola Project - przypadł udział współorganizowania części artystycznej na Gali Lodołamacze 2018. Razem z moimi muzykami zaprezentuję tam największe światowe standardy jazzowe oraz utwory z mojej, już Złotej Płyty - ”Czekając na miłość” - dodaje Patrycja Kamola.

 

Lodołamacze różnią się wielkością i konstrukcją, ale mają jeden cel – rozkruszyć lód. Ty też łam lody obojętności – startuj w Konkursie Lodołamacze! Ostateczny termin zgłoszeń upływa 15 sierpnia. Udział w konkursie i Gali, która odbędzie się w Oratorium Marianum Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego w Gmachu Głównym Uniwersytetu, 5 września 2018 r. o godz. 1300 i gościć będzie laureatów 8 kategorii, jest bezpłatny.

 

- Co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na zdobycie prestiżowego tytułu Lodołamacza? Wejdź na stronę www.lodolamacze.info.pl, wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Zwycięzcy otrzymają prestiżowe wyróżnienie, a najlepsi możliwość zaprezentowania się podczas Gali Lodołamacze – we wrześniu w Zamku Królewskim w Warszawie - podkreśla Patrycja Kamola.

 

Źródło: dolny-slask24h.pl

© 1995-2019 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan