twitter facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

PFRON: Zaproszenie na Konferencję naukową z okazji 5-lecia ratyfikacji przez Polskę Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych

Dodano: 2017-10-13 10:59:48

  

Uprzejmie informujemy, że rejestracja na Konferencję naukową z okazji 5-lecia ratyfikacji przez Polskę Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych została przedłużona do 20 października 2017 r.

 

Pełnomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych zaprasza na organizowaną przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych konferencję naukową z okazji 5-lecia ratyfikacji przez Polskę Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych.

 

Celem konferencji jest podsumowanie dotychczasowych działań w zakresie wdrażania Konwencji i wyznaczenie priorytetów na przyszłość.

 

Konferencja odbędzie się 27 października 2017 r. na terenie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w budynku Centrum Transferu Wiedzy (sala CTW – 408), Aleje Racławickie 14 w Lublinie.

 

W jej ramach odbędą się dwa panele: 1. Dostępność przestrzeni publicznej i projektowanie uniwersalne, 2. Kariera zawodowa osób niepełnosprawnych oraz kompleksowe podejście do rehabilitacji.

 

W konferencji wezmą udział m.in. przedstawiciele środowisk naukowych, administracji rządowej i samorządowej, organizacji pozarządowych oraz instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

 

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału wszystkie osoby zainteresowane tematyką działalności na rzecz poprawy sytuacji osób niepełnosprawnych.

 

W celu wzięcia udziału w konferencji należy wypełnić formularz rejestracyjny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Formularz rejestracyjny (docx 56 kb)

Program Konferencji (docx 63 kb)

 

Formularz rejestracyjny prosimy przesłać na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

© 1995-20182018 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan