twitter facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

PIP: Spotkanie szefa PIP ze współpracownikami

Dodano: 2017-10-11 10:33:34

  

W obecności sekretarza stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisława Szweda i przewodniczącego Rady Ochrony Pracy posła Janusza Śniadka główny inspektor pracy Wiesław Łyszczek spotkał się 10 października 2017 r. w Warszawie z kierownikami komórek organizacyjnych Głównego Inspektoratu Pracy. Obecny był Dariusz Mińkowski, zastępca głównego inspektora pracy.

 

 

Było to pierwsze spotkanie nowego szefa Państwowej Inspekcji Pracy z najbliższymi współpracownikami. Przy tej okazji przypomniano postać zmarłego nagle poprzedniego głównego inspektora pracy Romana Giedrojcia, który – jak powiedział wiceminister Stanisław Szwed – był dobrym duchem inspekcji pracy i zawsze zabiegał o dobro urzędu oraz walczył o sprawy pracownicze. Poseł Janusz Śniadek stwierdził, że Roman Giedrojć zostawił swój testament w postaci propozycji zmian do ustawy o PIP i zapowiedział powrót do tego projektu. Goście życzyli nowemu szefowi inspekcji pracy powodzenia i sukcesów w wypełnianiu jego misji, zapowiadając współpracę i wspieranie działalności PIP przez resort i parlament.

 

 

Główny inspektor pracy Wiesław Łyszczek zapowiedział kontynuację linii i priorytetów poprzednika w kierowaniu urzędem.

 

 

- Liczę na Państwa współpracę. Osiągniemy zakładane cele, jeżeli będziemy wszyscy razem jedną rodziną – stwierdził Wiesław Łyszczek.

 

źródło: pip.gov.pl

© 1995-20182018 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan