twitter facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl link do strony fazon.pl baner sejm

POPON w obronie posliego handlu

Poradnik POPON

ustawa o rehabilitacji

link skcji atykulw dialog spleczny

2016_nowi czlonkowie POPON

Wielkość czcionki: A A A

Radio PIK: Dla kogo tytuł "Lodołamacza"?

Dodano: 2017-08-31 10:08:51

  

Kto w tym roku zdobędzie tytuł Lodołamacza? O prestiżową nagrodę w Konkursie dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie walczą także firmy, organizacje i instytucje z Kujaw i Pomorza. W tegorocznej edycji konkursu ponad 20 zgłoszeń pochodzi z naszego regionu.


"W tym roku obok znanych już kategorii, takich jak: zatrudnienie chronione, otwarty rynek pracy i lodołamacz instytucja, pojawiły się nowe" - wyjaśnia Magdalena Słonecka-Kuich z Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych w Bydgoszczy.

 

Konkurs "Lodołamacze" składa się z dwóch etapów: regionalnego i centralnego. Kujawsko-Pomrskie tworzy region z trzema innymi: podlaskim, warmińsko-mazurskim oraz pomorskim. W sumie z tego okręgu o tytuł "Lodołamacza" walczyć będzie ponad 60 firm, organizacji i instytucji. 24 zgłoszenia pochodzą z Kujaw i Pomorza. 29 sierpnia w Bydgoszczy odbędzie się posiedzenie Kapituły Regionalnej.

 

Ogólnopolska gala "Lodołamaczy" odbędzie się 27 września w Warszawie. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie pod adresem wwwlodolamacze.info.pl.

 

Mówi Magdalena Słonecka-Kuich z Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych w Bydgoszczy - posłuchaj

 

© 1995-20182018 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  • REdan