facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link ankieta eksperta link lodolamacze link do strony www.ekspertpopon.pl baner sejm link skcji atykulw dialog spleczny
media patronujace kampanii lodlamacze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wielkość czcionki: A A A
  • Lodołamacze 2014 gala Bydgoszcz
  • Lodołamacze 2014 gala  Gdańsk

Stanowisko PIP w kwestii zgody lekarza na normalny czas pracy a podwyższenia wynagrodzenia pracownika

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zwróciła się z prośbą o wyjaśnienie przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych...

Zmiany w refundacji składek dla niepełnosprawnych przedsiębiorców

W dniu 28 sierpnia 2014 r. odbyło się posiedzenie sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny na temat poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz o zmianie...
Drukuj

Na Lodołamaczy małopolsko-świętokrzyskich czekają statuetki

W dniu dzisiejszym w Dworku Białoprądnickim o godzinie 13.00 odbędzie się wręczenie nagród małopolsko-świętokrzyskim laureatom Konkursu Lodołamacze 2014. Będzie obecny ambasador Jacek Wójcicki oraz artyści.  

Drukuj

Bydgoszcz Miasto

W poniedziałek (15 września) w Galerii Miejskiej bwa nagrodzono pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne.

Drukuj

Dziennik Bałtycki o gali w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku

We wtorek poznaliśmy laureatów pomorskiej gali konkursu organizowanego z inicjatywy Fundacji Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych. Lodołamacze wręczane są osobom, które zatrudniają i wspierają niepełnosprawnych.

Drukuj

Radio Gdańsk o rozstrzygnięciu Konkursu Lodołamacze na Pomorzu

Mówi się o nich lodołamacze, choć nie przełamują lodów a stereotypy. Nagrody w konkursie "Lodołamacze" dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne wręczono dzisiaj w Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance.

Drukuj

Strefa Biznesu Gazety Pomorskiej: Lodołamacze 2014. Te kujawsko-pomorskie firmy kruszą lody i zatrudniają niepełnosprawnych

Niepełnosprawny nie znaczy: gorszy. To udowadniają pracownicy z orzeczeniami o niepełnosprawności. I szefowie, którzy ich zatrudniają.

Drukuj

TVP Bydgoszcz o Lodołamaczach

Przełamują stereotypy i walczą z uprzedzeniami na rynku pracy. Najlepsi pracodawcy zostali nagrodzeni podczas Kujawski-Pomorskiej Gali Konkursu Lodołamacze 2014. Wśród wyróżnionych znalazły się firmy, instytucje i organizacje, które zatrudniają osoby niepełnosprawne, dając im szansę na pełne uczestnictwo w życiu.

Drukuj

Bydgoszcz 24: Łamią i topią bariery. Lodołamacze 2014 rozdane

W poniedziałek (15 września) w Galerii Miejskiej BWA rozdano regionalne nagrody Lodołamacze 2014. Po raz dziewiąty nagrodzono firmy i instytucje przyjazne pracownikom niepełnosprawnym.

Drukuj

Warto łamać bariery. Statuetki rozdane w kujawsko-pomorskim

Po raz dziewiąty nagrodzono firmy i instytucje przyjazne pracownikom niepełnosprawnym. W poniedziałek w BWA w Bydgoszczy rozdano regionalne nagrody Lodołamacze 2014.

© 1995-2014 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych