facebook kanal rss zapisz sie do newslettera
Home
link skcji atykulw dialog spleczny link do strony www.ekspertpopon.pl baner sejm link do strony www.lodolamacze.pl
media patronujace kampanii lodlamacze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wielkość czcionki: A A A
  • konferencja
Drukuj

Zasady wydatkowania pomocy publicznej z ZFRON przez pracodawców, którzy utracili status ZPChr. Artykuł POPON w Prawie Pomocy Publicznej

Zmiany w przepisach prawnych na przełomie 2013/2014 r. mogą spowodować kolejną falę rezygnacji pracodawców ze statusu zakładu pracy chronionej (ZPChr). Dlatego też przedsiębiorcy powinni wiedzieć na jakich zasadach mogą wydatkować pomoc publiczną po utracie statusu, którą zgromadzili na zakładowym funduszu rehabilitacji osób niepełnosprawnych (ZFRON).

Drukuj

Niepełnosprawni popracują krócej

Siedem godzin dziennie, 
a 35 tygodniowo spędzą 
w pracy pracownicy ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

Drukuj

Lodołamacze 2014 – konkurs dla pracodawców wrażliwych społecznie pisze Biznes Wielkopolski i Głos Wielkopolski

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której twórcą jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zaprasza wszystkich pracodawców tworzących miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami do wzięcia udziału w konkursie Lodołamacze 2014. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 sierpnia br.

Drukuj

Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze - Konferencję na temat: „Dostosowanie systemu kształcenia zawodowego uczniów z niepełnosprawnością do wymogów rynku pracy ”

Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze organizujeKonferencję na temat: „Dostosowanie systemu kształcenia zawodowego uczniów z niepełnosprawnością do wymogów rynku pracy ”.

Drukuj

Szansa dla niepełnosprawnych rodziców!

Trwa rekrutacja beneficjentów do projektu POKL.01.05.00-00-465/12 „Rodzice powracający do pracy po przerwie związanej z urodzeniem i/lub wychowaniem dziecka”, jeżeli jesteś rodzicem/opiekunem prawnym, który:

Drukuj

Trener pracy... w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich

    W tym roku mija 10. rocznica przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju organizuje w dniach 1-11 maja br. ogólnopolską akcję Dni Otwarte Funduszy Europejskich mającą na celu m.in. prezentację najciekawszych projektów realizowanych ze środków UE.

Drukuj

Radio Kielce. Start Lodolamaczy

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych organizuje IX już edycję Konkursu "Lodołamacze". Mogą w nim wziąć udział te świętokrzyskie firmy, które wyróżniają się szczególnym zaangażowaniem w problematykę zatrudniania osób niepełnosprawnych.

Drukuj

Dziennik Łódzki. IX edycja konkursu Lodołamacze

Pracodawcy, którzy zatrudniają osoby niepełnosprawne, mogą zgłaszać się do konkursu Lodołamacze 2014. Jego celem jest nagrodzenie firm, które wyróżniają się szczególnym zaangażowaniem w problematykę zatrudniania osób niepełnosprawnych. W konkursie mogą wziąć udział firmy, organizacje i instytucje, które spełniają te kryteria, bez względu na branżę i liczbę zatrudnionych.

Drukuj

Dziennik Zachodni. Uwaga! Ruszył kolejny konkurs Lodołamacze 2014! Można już zgłaszać kandydatów

Ruszyła IX edycja konkursu Lodołamacze dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Jego celem jest nagrodzenie tych firm, które wyróżniają się szczególnym zaangażowaniem w problematykę zatrudniania osób niepełnosprawnych.

© 1995-2014 Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych